У Обами заявили, що єдиним способом побороти тероризм є війна

Щоб побороти тероризм, необхідно зруйнувати ядро "Аль-Каїди" у Пакистані і запобігти можливості для утворення зони благополуччя для терористів у цьому регіоні, заявили у США.

Єдиним способом побороти тероризм є війна, заявив радник президента США з національної безпеки Джон Бреннан. Він підкреслив, що "Аль-Каїда" є головною загрозою країни, і боротьба з нею вестиметься до переможного кінця.

"Наша стратегія чітко визначає, хто є нашим ворогом, а також відповідає на запитання, які наші цілі і методи. Це війна - потужна і безжальна, яку необхідно вести усіма можливими засобами Америки. І ми не бачимо альтернативи знищенню такого зла, як "Аль-Каїда", - сказав Бреннан, представляючи у Вашингтоні нову стратегію США по боротьбі з тероризмом.

За його словами, "для досягнення цієї мети нам необхідно зруйнувати ядро "Аль-Каїди" у Пакистані і запобігти можливості для утворення зони благополуччя для терористів у регіоні Пакистану і Афганістану. Іншими словами, ми хочемо унеможливити напад на нашу країну цієї організації і її осередків".

США вперше визнали наявність не лише зовнішньої, але і внутрішньої терористичної загрози.

"Це перша антитерористична стратегія, яка враховує можливість впливу на людей у США з боку "Аль-Каїди" для здійснення атак на нас зсередини. Насправді, це перша стратегія, яка... приділяє провідну увагу внутрішнім загрозам", - заявив Бреннан.

За його словами, США не лише полюватимуть за окремими терористами і організаціями, але і продовжать чинити тиск на країни, що підтримують тероризм, активізувавши зовнішньополітичну діяльність.

"Головна мережа, яка нам загрожує, - це "Аль-Каїда" і її осередки, у тому числі на Аравійському півострові, у Ємені... І, звичайно, наша стратегія має на увазі, що не лише люди і групи, але й цілі країни можуть загрожувати інтересам США. Іран і Сирія залишаються головними країнами-спонсорами тероризму. Ми продовжимо використовувати увесь набір зовнішньополітичних інструментів для боротьби із загрозою, яку становлять ці режими для нашої безпеки", - зазначив радник президента.

За його словами, США також збираються активізувати ідеологічну боротьбу з пропагандою, яку веде "Аль-Каїда", заявляючи про себе, як про організацію, що бореться за права мусульман.

"Вони презентують себе мусульманами, але не є ані священиками, ані вченими. Більше того, немає нічого святого у вбивствах безневинних чоловіків, жінок і дітей. Переважна більшість жертв "Аль-Каїди" були мусульманами. Саме тому більшість представників ісламського світу засуджують "Аль-Каїду", і кількість таких людей зростає", - сказав Бреннан.

Читайте також:

В підручниках дозволили цитати бен Ладена та Каддафі, які "пропагують тероризм"

Прихильники "Аль-Каїди" опублікували список своїх ворогів

США назвали ім’я нового ворога, який не поступається за силою "Аль-Каїді"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: