У охопленій заворушеннями столиці Тунісу введено комендантський час

У Тунісі не припиняються заворушення, в столиці введено комендантський час.

У заяві уряду Тунісу йдеться, що комендантська година вводиться на невизначений період. Заборона на пересування людей і транспорту діятиме в нічний час - з 20:00 до 6:00 (21:00-7:00 за Києвом).

Раніше президент Тунісу Зін аль-Абідін бен Алі розпорядився створити спеціальну комісію з розслідування корупції у вищих ешелонах влади, а також вирішив звільнити всіх заарештованих під час недавніх народних демонстрацій. У зв'язку з масовими заворушеннями був відправлений у відставку глава МВС Рафік Бельхадж Касем.

Стурбованість у зв'язку з "ескалацією соціальної конфронтації і насильства" в Тунісі вже висловили США, країни Європи, ООН і міжнародні правозахисні організації, які зажадали від керівництва Тунісу ефективних заходів щодо мирного вирішення ситуації.

Як повідомлялось, масові демонстрації, погроми, зіткнення з поліцією відбулися в найбільших містах Тунісу і у вівторок докотилися до столиці, - міста Туніс. Результатом заворушень стала загибель десятків людей, кілька сотень постраждали. У країні закриті школи і вузи, до столиці стягнуті армійські підрозділи.

Читайте також:

На придушення молодіжної "реп-революції" в Тунісі кинули війська

У акціях протесту молоді в Тунісі загинуло вже близько 50 осіб

В Латинській Америці спалахнули масові безлади

На вулиці Риму вийшли тисячі протестуючих студентів

У охопленій заворушеннями столиці Тунісу введено комендантську годину

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: