У охопленій заворушеннями столиці Тунісу введено комендантський час

У Тунісі не припиняються заворушення, в столиці введено комендантський час.

У заяві уряду Тунісу йдеться, що комендантська година вводиться на невизначений період. Заборона на пересування людей і транспорту діятиме в нічний час - з 20:00 до 6:00 (21:00-7:00 за Києвом).

Раніше президент Тунісу Зін аль-Абідін бен Алі розпорядився створити спеціальну комісію з розслідування корупції у вищих ешелонах влади, а також вирішив звільнити всіх заарештованих під час недавніх народних демонстрацій. У зв'язку з масовими заворушеннями був відправлений у відставку глава МВС Рафік Бельхадж Касем.

Стурбованість у зв'язку з "ескалацією соціальної конфронтації і насильства" в Тунісі вже висловили США, країни Європи, ООН і міжнародні правозахисні організації, які зажадали від керівництва Тунісу ефективних заходів щодо мирного вирішення ситуації.

Як повідомлялось, масові демонстрації, погроми, зіткнення з поліцією відбулися в найбільших містах Тунісу і у вівторок докотилися до столиці, - міста Туніс. Результатом заворушень стала загибель десятків людей, кілька сотень постраждали. У країні закриті школи і вузи, до столиці стягнуті армійські підрозділи.

Читайте також:

На придушення молодіжної "реп-революції" в Тунісі кинули війська

У акціях протесту молоді в Тунісі загинуло вже близько 50 осіб

В Латинській Америці спалахнули масові безлади

На вулиці Риму вийшли тисячі протестуючих студентів

ВідеоУ охопленій заворушеннями столиці Тунісу введено комендантську годину

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: