У Пакистані арештований ватажок талібів з особливо небезпечних злочинців

У Пакистані арештований Мухаммад Касаб, включений до списку особливо небезпечних злочинців. За нього обіцяли винагороду в 120 тис. дол.

У Пакистані арештований один з ватажків талібів, який командував загонами бойовиків в долині річки Сват на північному заході країни.

Як повідомив в Ісламабаді представник пакистанського командування, Мухаммад Касаб, включений до списку особливо небезпечних злочинців, був затриманий в одному з районів, розташованих в цій долині.

Про бойовика було обіцяно винагороду у розмірі 10 млн рупій (121 тис. доларів).

Пакистанська армія розвернула в долині Сват масштабну операцію в квітні цього року після того, як талібам вдалося значно розширити там свій вплив. В результаті силам безпеки вдалося поставити під свій контроль велику частину долини Сват. В ході зіткнень було вбито близько 1,8 тис. екстремістів.

Нагадаємо, що минулого тижня в Пакистані арештований один з ватажків талібів - Муслім Хан, разом з ним були схоплені ще четверо бойовиків, зокрема ще один високопоставлений польовий командир Махмуд Хан. За голови обох Ханів була призначена нагорода в 10 мільйонів рупій (121 тисяча доларів).

Муслім Хан був нещодавно призначений головним представником талібів замість арештованого в серпні Маулві Омара. Хан був також важливою фігурою в регіональній мережі пакистанських радикальних угрупувань.

У даний час урядові сили продовжують пошук ще одного лідера бойовиків в долині Сват - Маулані Фазлулли.

Читайте також:

Афганські таліби підірвали мечеть з чиновниками: понад 20 жертв

В Афганістані таліби захопили виборчу дільницю

Таліби погрозили терактами на афганських виборах

Афганські таліби провели жорстокий бій з поліцейськими

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: