У Пакистані почалася "відлига"

Пакистанська влада за останню добу звільнила більше 3 тисяч представників опозиції, затриманих під час надзвичайного стану.

Пакистанська влада за останню добу звільнила більше 3 тисяч представників опозиції, затриманих у зв'язку з запровадженням 3 листопада режиму надзвичайного стану, повідомив у вівторок журналістам представник МВС країни Джавед Ікбал Чима (Javed Iqbal Cheema).

Місцеві оглядачі вважають, що це рішення влади може бути пов'язаним із недавнім візитом до Ісламабада заступника держсекретаря США Джона Неґропонте, який намагався переконати військового президента Пакистану генерала Первеза Мушаррафа скасувати режим надзвичайного стану та звільнити затриманих представників опозиційних партій.

У Пакистані 3 листопада було оголошено режим надзвичайного стану, припинено дію конституції, відключено мовлення недержавних інформаційних телеканалів, до столиці Пакистану Ісламабада й інших міст введено війська.

Влада пояснює введення надзвичайного стану активізацією ісламістських бойовиків у прикордонних з Афганістаном районах і зростанням кількості терористичних актів.

Запровадження надзвичайного стану в Пакистані викликало засудження в багатьох західних столицях і масові виступи протесту з боку опозиції. Багато активістів опозиційних партій і рухів (за даними опозиції, більше 5 тисяч людей) було затримано, їхніх лідерів узяли під домашній арешт.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: