У Пакистані протестують юристи

У Пакистані було заарештовано декілька сотень юристів, опозиційних до правлячого в країні режиму.

Декілька сотень активістів опозиційного співтовариства юристів Пакистану було заарештовано в понеділок у ході зіткнень із поліцією.

Про це пресі повідомили представники місцевої опозиції.

У низці міст Пакистану відбулися виступи юристів. Наймасовіші протести відбулися в адміністративній столиці провінції Пенджаб - місті Лахорі. 

За оцінками опозиції, більше двох тисяч юристів намагалися влаштувати акцію протесту поблизу будівлі Верховного суду Пенджабу. Поліція розігнала демонстрантів палицями, використала сльозоточивий газ. Також було проведено низку арештів.

За оцінками журналістів, заарештовано декілька сотень протестувальників.
 
Виступи юристів і зіткнення з поліцією також пройшли в столиці країни Ісламабаді, в Карачі та декількох інших містах. 

З ранку поліція взяла під контроль будівлі Верховних судів Пакистану і всіх чотирьох провінцій, щоб запобігти спробам опозиційно налаштованих юристів провести свої акції. 

У столиці країни Ісламабаді квартал, де знаходиться будівля Верховного суду країни, був повністю оточений поліцейськими та військами, а також кільцями колючого дроту, сусідні провулки перекриті. 

Проте декілька тисяч юристів вийшли у понеділок на вулиці пакистанських міст, щоб продемонструвати незгоду з рішенням влади в Пакистані режим надзвичайного стану. 

У Пакистані в минулу суботу був оголошений режим надзвичайного стану. Відправлено у відставку голову Верховного суду країни, відключені від віщання недержавні інформаційні телеканали, в столицю країни Ісламабад і низку інших міст введені війська. 

Влада пояснює введення надзвичайного стану активізацією бойовиків-ісламізму в прикордонних з Афганістаном районах і зростанням кількості терористичних актів у Пакистані. 

ВідеоПротести юристів у Пакистані

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: