Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Відповідальність за напад взяла на себе "Ісламська держава".

Щонайменше 15 осіб загинули і 19 отримали поранення внаслідок вибуху в мечеті у південно-західній частині Пакистану, в провінції Белуджистан.

Вибух був влаштований терористом-смертником у передмісті найбільшого міста провінції Кветта у п'ятницю, 10 січня, коли до мечеті зійшлися віруючі для вечірньої молитви, інформує агенція AFP.

Кілька поранених внаслідок вибуху перебувають у лікарні в критичному стані, тому не виключено, що кількість загиблих може збільшитися. Серед загиблих внаслідок теракту є офіцер поліції, повідомляє агенція AP.

Відповідальність за напад, за даними компанії SITE Intelligence Group, що відстежує активність ісламістських угруповань в інтернеті, взяло на себе терористичне угруповання "Ісламська держава".

Белуджистан є найбільшою та найбіднішою провінцією Пакистану, яка межує з Афганістаном та Іраном. У ній часто трапляються ісламістські, сепаратистські та сектантські напади, попри те, що в інших регіонах Пакистану кількість насильницьких нападів суттєво скоротилася.

Відео У пакистанському потязі вибухнула переносна газова плитка – у пожежі загинули 73 людини

Поранено ще понад пів сотні. Сталося все у провінції Пенджаб. Як повідомили місцеві чиновники, там вибухнула переносна газова плитка, на якій готував сніданок хтось із пасажирів. Вогонь швидко поширився і охопив три вагони: два економ-класу і один бізнес-класу. Люди були змушені на ходу стрибати з вікон охопленого вогнем потяга.    

У пакистанському потязі вибухнула переносна газова плитка – у пожежі загинули 73 людини

 

Вибір редакції