У Пакистані вбито лідера узбецької "Аль-Каїди"

Американський безпілотник знищив лідера узбецьких ісламістів, котрого пов'язують з "Аль-Каїдою". Він переховувався у Пакистані декілька років.

У Пакистані в результаті ракетного удару, завданого американським літаком-безпілотником, загинув лідер узбецьких ісламістів, пов'язаних з терористичною мережею "Аль-Каїда".

Про це повідомив співробітник розвідувального управління в Пешаварі.

Лідер Ісламського руху Узбекистану Тахір Юлдашев був убитий 27 серпня в Південному Вазірістані. У цьому прикордонному районі Юлдашев переховувався протягом декількох років.

За словами представників розвідки, соратники Юлдашева намагалися приховати від громадськості факт смерті свого лідера. Інші подробиці, пов'язані з ліквідацією лідера узбецьких ісламістів, вони не повідомили.

Тахир Юлдашев підтримував тісні контакти з терористичними структурами рухів "Талібан" і "Аль-Каїда". Він очолював ісламістський підпілля в Узбекистані до і після розвалу Радянського Союзу.

Пізніше Юлдашев сховався на території Афганістану. У той період країну контролювали таліби, яких він підтримав у ході громадянської війни, що розгорнулася в країні. У Вазірістан Юлдашев перебрався після того, як коаліційні сили на чолі з США усунули від влади талібів у 2001 році.

Читайте також:

"Аль-Каїда" передрекла крах Обамі

"Аль-Каїда" взяла на себе відповідальність за вибухи в Багдаді

Британська контррозвідка прийняла на роботу членів Аль-Каїди

Німецькі терористи готували замах на Папу Римського

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: