У Пакистані викрили школу, де вчили дітей-смертників

"Талібан" створив армію джихаду для малолітніх, куди силоміць вербували хлопчиків та готували їх до здійснення терактів.

Пакістан. Школа для хлопчиків
Фото AFP
Владі Пакистану вдалося врятувати 20 хлопчиків, завербованих "Талібаном" для здійснення терактів.

Діти потрапили до пакистанських військових, які прочісували територію долини Сват під час військової операції проти талібів.

Хлопчики, молодшим з яких було по дев'ять років, повідомили подробиці того, як їх завербували в талібську армію джихаду в Пакистані. За їх словами, всього в спеціальному таборі для терористів-смертників в долині Сват може вчитися понад тисяча дітей.

"Ми допитали хлопчиків, і вони сказали, що таліби силоміць узяли їх в заручники. Деяких з них привели в тренувальні табори їх друзі", - повідомив майор Назір Хан, військовий представник в долині Сват.

Навчання хлопчиків тривало більше місяця. Після проведення з ними ідеологічної роботи їх ділили на декілька груп залежно від фізичної сили й інтелектуального рівня. Одні ставали місцевими інформаторами, з інших виховували нове покоління талібських бойовиків, третіх готували до здійснення терактів.

Батьки жахалися змінам, що відбуваються з їхніми дітьми після повернення з табору. "Бойовики говорили хлопчикам, що вони мають право навіть убити своїх батьків, якщо ті встануть на їх дорозі", - повідомив майор Хан.

Військові звернулася до сімей по всій долині Сват із закликом передати їм дітей, що пройшли таку підготовку, для проходження реабілітації в спеціальній школі.

Читайте також:

Пакистанські таліби ракетою збили вертоліт: загинули 26 людей

Пакистанська армія звільнила 80 заручників талібів

Таліби використовують проти солдатів НАТО хімічну зброю

Пакистанські війська розпочали спецоперацію проти Талібану

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: