У Пакистані висунуті звинувачення посібникам мумбайських терористів

Звинувачення пред'явлені відповідно до антитерористичних законів і кримінального кодексу Пакистану.

Пакистанський суд у справах про тероризм висунув звинувачення проти сімох підозрюваних у сприянні терористам, які напали на індійське місто Мумбаї в листопаді 2008 року, коли загинули 166 людей.

Процес в місті Равалпінді проходить у закритому режимі, журналістів до зали засідань не допускають. Звинувачення пред'явлені відповідно до антитерористичних законів і кримінального кодексу Пакистану. За інформацією адвокатів, всі обвинувачені свою провину не визнали і участь у підготовці терактів заперечують. Наступне засідання суду відбудеться 5 грудня 2009 року.

Серед сімох підсудних знаходиться обвинувачуваний в організації терактів в Мумбаї Закіур Реман Лахві і одна з керівників угруповання "Лашкар-і-Тайба" Зарар Шах. Індійська влада передала представникам Пакистану матеріали розслідування, включаючи свідчення єдиного терориста Аджмаля Аміра Касаб, що вижив і суд над яким проходить у Мумбаї.

Напад терористів на місто Мумбаї стався 26 листопада 2008 року. Операція по їх знищенню тривала три доби. Індійська влада звинуватила в організації терактів пакистанські угруповання і спецслужби країни.

Ілсамабад відкинув всі звинувачення у співпраці спецслужб з терористами. Пакистан почав своє розслідування, в ході якого були арештовані члени екстремістського угруповання "Лашкар-і-Тайба" та їхні посібники. Влада країни неодноразово заявляла, що не видасть Індії підозрюваних в організації нападу, однак розслідує справу, та й покарає тих, чия провина буде доведена.

Читайте також:

Мумбайські терористи грабували своїх жертв

Влада Бангладеш запобігла вибухам посольств Індії і США

Внаслідок теракту в Пакистані загинуло 16 людей

Кількість жертв теракту в Пешаварі сягнула 100 людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: