У Пакистані заарештували прес-секретаря "Аль-Каїди"

В Пакистані заарештували одного з найбілш розшукуваних терористів - пропагандиста "Аль-Каїди".

У Пакистані заарештували прес-секретаря "Аль-Каїди"
Кадр з останнього відеозвернення Адама Гадана, переданий по каналах © AP
Пропагандист "Аль-Каїди", який готував для терористичного угрупування відеозвернення протягом майже шести років, заарештований у Пакистані.

31-річний Адам Гадан, який є громадянином США, прийняв іслам підлітком, коли проживав у Каліфорнії, а в 1998 році поїхав до Пакистану. За деякими даними, в 2004 році він пройшов навчання в одному з тренувальних таборів "Аль-Каїди", після чого став одним з "прес-секретарів" організації.

Останнє звернення, записане Гаданом, з'явилося 7 березня, незадовго до арешту. У ньому представник "Аль-Каїди" закликав мусульман, що проживають у США, до насильства проти громадян своєї країни. Пропагандист привів у приклад дії Нідала Маліка Хасана, який обстріляв товаришів по службі на базі Форт-Худ у Техасі, убивши тринадцять чоловік.

У 2006 році його звинуватили в державній зраді, що стало першим подібним звинуваченням на адресу американця майже за півстоліття. Спецслужби США внесли Гадана в список найбільш розшукуваних терористів, за інформацію, яка може посприяти його арешту, була обіцяна нагорода в розмірі до 1 мільйона доларів.

Читайте також:

У США заарештовано активи "Аль-Каїди" на 11,2 млн дол.

"Аль-Каїда" пригрозила терактами на міжнародних змаганнях в Індії

"Аль-Каїда" планує співпрацювати з сомалійськими піратами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: