У Парижі евакуювали пасажирський літак, який збирався до Лондона

Деталей події правоохоронці не повідомляють.

Сьогодні, 17 вересня, у аеропорту Шарля де Голля, що в Парижі, евакуювали літак компанії British Airways, який мав вирушити до лондонського Хітроу.

Як повідомляє Reuters з посиланням на заяву аеропорту, евакуацію було проведено з міркувань безпеки. Правоохоронці ж кажуть, що "розбираються з інцидентом", проте деталей не повідомляють.

Пасажирів вивели з літака до будівлі аеропорту, а транспорт оточили озброєні правоохоронці, служба безпеки аеропорту та пожежні машини. Поліцейські собаки досліджують багаж.

"Безпека та захист наших клієнтів та екіпажів завжди є нашим головним пріоритетом. Додаткові перевірки безпеки проводяться в якості запобіжного заходу. Ми ніколи не будемо виконувати польоти, якщо це не буде безпечним", - так прокоментували подію у British Airways.

Нагадаємо, 15 вересня у вагоні лондонського метро на станції "Парсонс Грін" пролунав вибух. У вагоні потяга вибухнув великий поліетиленовий пакет з білим пластиковим відром всередині, що спричинило справжню паніку. Поліція  кваліфікувала атаку як терористичний інцидент. Поліція вже заарештувала двох підозрюваних у причетності до вибуха.

Залиште свій коментар