Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Парижі навпроти Ейфелевої вежі еко-активісти вилили 300 літрів фейкової крові

Вони попереджали про ймовірність вимирання.

Екологічні демонстранти з руху Extinction Rebellion («Повстання проти вимирання») залили фейковою кров'ю сходини на площі Трокадеро навпроти Ейфелевої вежі, туристичної пам'ятки Парижа, щоб звернути увагу до загрози зникнення рідкісних видів тварин і рослин на Землі.

Про повідомляє AFP.

Загалом активісти вилили 300 літрів червоної рідини. Розгорнувши банер з гаслом: "Зупиніть шосте масове вимирання", протестуючі кілька хвилин мовчали, а потім очистили сходини від крові.

У знаковій доповіді минулого тижня Організація Об'єднаних Націй попередила, що, за її оцінками, вісім мільйонів видів на Землі є під загрозою вимирання.

Група Extinction Rebellion була створена вченими у Великій Британії минулого року і стала одним з екологічних рухів у світі, які зростають  найшвидше.

Він виступає за використання ненасильницьких акцій громадянської непокори, щоб змусити уряди оголосити кліматичну та екологічну надзвичайну ситуацію, зменшити викиди парникових газів та зупинити втрату біорізноманіття.

ВідеоЕкологічні активісти влаштували акції протесту у фінансовому кварталі Лондона

Активісти блокували фондову біржу - семеро людей приклеїли себе до стін будівлі, ще п’ятеро залізли з плакатами на потяг метро. Загалом в акціях в районі Сіті беруть участь близько 400 мітингарів. Так вони хочуть привернути увагу фінансової галузі, яка, на їхню думку, фінансує зміну клімату.  

Екологічні активісти влаштували акції протесту у фінансовому кварталі Лондона

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції