У Парижі повії влаштували маніфестацію на захист своїх клієнтів

У Парижі повії влаштували маніфестацію, вимагаючи не штрафувати їхніх клієнтів.

У Парижі десятки повій і небайдужих влаштували маніфестацію на площі Пігаль, з метою перешкодити намірам парламенту штрафувати їхніх клієнтів.

Як передають французькі ЗМІ, жінки легкої поведінки вийшли з плакатами на площу, знамениту своїми секс-шопами і стриптиз-клубами, а потім у компанії правозахисників і співчуваючих попрямували до площі Республіки, вимагаючи прирівняти їх у правах до інших працюючих французів.

Повії вимагали не чіпати їхніх клієнтів, заявляючи, що "їхня сексуальність - це їхня приватна власність".

Демонстрацію організувала профспілка, що критикує пропозицію депутатів правлячої у Франції партії і опозиції карати клієнтів повій штрафом до трьох тисяч євро і тюремним ув'язненням до шести місяців. Відповідна доповідь була представлена Національним зібранням - у нижній палаті парламенту Франції. Круті заходи, які запропонували розглянути депутатам, ймовірно, обговорюватимуться у парламенті наступного року. Це пов'язано з щільним графіком роботи Національного зібрання.

За покарання клієнтів раніше виступила міністр у справах солідарності Розлін Башло, яка обурилася "продажем жіночого тіла чоловікам". Міністр внутрішніх справ Клод Геан, у свою чергу, попередив, що покарання клієнтів може призвести до "юридичної революції" у Франції, де сама по собі проституція не є злочином.

Тим часом, профспілка, яка вивела повій на вулиці, стверджує, що новий закон безпосередньо нашкодить не лише представницям прадавньої професії, але і охороні здоров'я.

"Покарання клієнтів приведе до ризику: повіям стане складніше змушувати клієнтів оберігатися, що загрожує не лише їхньому здоров'ю, але і здоров'ю всього суспільства. Тому що хто такий клієнт? Це усі підряд!" - заявив прес-секретар профспілки, білявий трансвестит на прізвисько Коханка Гільда.

Правозахисники стверджують, що загроза покарання клієнтів змусить повій пропонувати свої послуги у більш прихованих місцях, що безпосередньо ставить під загрозу їхню безпеку. Крім того, заходи влади лише призведуть до посилення контролю проституції з боку незаконних структур.

Нагадаємо, у листопаді минулого року популярний португальський таблоїд Correio da Manha написав, що на саміті НАТО, який пройшов у Лісабоні, грузинська делегація влаштувала галасливу вечірку, на яку запросили близько 80 повій.

Читайте також:

Співробітники німецької компанії у якості премії отримали масову оргію

96-річна повія, яка мала за життя 3500 чоловіків, досі надає секс-послуги

Господиня повій: Стросс-Кан платив повіям по 2,5 тис. доларів за дві години сексу

Приятеля Обами заарештували при спробі зняти повію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: