У Парижі продовжують протестувати проти пенсійної реформи: що думають місцеві та туристи

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Парижани продовжують протестувати проти реформи Макрона.

У столиці Франції продовжуються протести проти пенсійної реформи: громадський транспорт не працює, а туристи ходять пішки. Про це розповіли в ефірі ТСН.19:30.

Через протести у Франції не працює міський громадський транспорт, лише кілька годин їздили приміські електрички. Французи у такий спосіб протестують проти пенсійної реформи, яка позбавить представників низки професій привілеїв. Страйк триває вже кілька днів, доходило до потрощених вітрин та сутичок з поліцією.

"Щодня о 17 годині на сайті залізниці і метрополітену з’являється інформація про розклад на наступний день, і щоразу він не втішний — країною досі циркулює лише 10% потягів, а якщо говорити про метро у Парижі, то лише деякі гілки відкриваються у годину пік, ходить лише третина автобусів. Містом можна пересуватися лише своїм ходом — це дуже тішить таксистів, а от мобільні додатки пошуку водіїв підняли ціни втричі — за дистанцію, яка зазвичай коштує 20 євро, вчора ввечері брали 90. До страйку долучилися й вчителі. Якщо у понеділок школи мають бути відкриті, то у вівторок країну знову чекає “чорний день” — профспілки заявили про намір загального страйку. Сьогодні у Парижі страйкували й жовті жилети — зібралося їх лише тисяча, у рази менше, ніж зазвичай, але місце акції вони вибрали символічне — міністерство фінансів", - розповіла з місця події Марія Єщенко.

Парижани підтримують страйки, але туристи трохи обурені.

"На туристів чекають не лише скасовані потяги, а й закриті музеї — у вівторок, коли знову відбудеться загальний страйк, за попередніми даними, будуть закриті Лувр, музей Орсе, Тріумфальна арка і Ейфелева вежа. Із наближенням різдвяних свят така перспектика може означати великі втрати для паризьких готелей, кав’ярень і історичних пам’яток, зокрема якщо авіаперевізники також масово долучаться до страйку, як це вже відбулося у четвер", - додала журналістка.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що мітингарі у Франції трощать вітрини та б’ються з поліцією.

Залиште свій коментар

Вибір редакції