У Парижі "замінували" прокуратуру, яка веде справи кандидатів на пост президента Франції

До установи надійшов анонімний дзвінок про мінування.

У Парижі евакуювали офіс фінансової прокуратури, яка займається розслідуванням справ кандидатів на пост президента Франції Марін Ле Пен та Франсуа Фійона. За інформацією Reuters, до установи надійшов анонімний дзвінок про мінування.

Як повідомляється, на місце події виїхала поліція для виявлення вибухових речовин в офісі фінпрокуратури.

"Сили безпеки отримали наказ обшукати будинок на наявність вибухових речовин і це може зайняти більшу частину дня", - додало джерело з поліції.

Як зазначає агентство, офіс фінансової прокуратури "перебуває в центрі низки гучних справ в останні тижні, у тому числі щодо розслідування звинувачень у фінансових махінаціях провідних кандидатів у президенти Франції Марін Ле Пен та Франсуа Фійона".

Нагадаємо, 14 березня кандидату в президенти Франції від республіканців Франсуа Фійону висунули офіційні звинувачення у розкраданні державних коштів. Його підозрюють у виплаті фіктивних зарплат членам сім'ї за часів, коли він був депутатом французького парламенту.

Також, Французька поліція провела обшуки в штаб-квартирі ультраправої партії "Національний фронт", яку очолює кандидат в президенти країни Марін Ле Пен. Слідство вважає, що лідер французьких ультраправих найняла мертвих душ в якості своїх помічників в Європарламенті. У зв'язку з цим, Ле Пен має відшкодувати понад 300 тисяч євро.

Залиште свій коментар