У парламенті Інгушетії анонсували повторне голосування щодо угоди про кордон з Чечнею

Голосування відбудеться 8 жовтня.

Депутат парламенту Інгушетії Сет-Салім Ахільгов заявив, що голосування за угоду про зміну адміністративного кордону з Чечнею анульовано, нове голосування відбудеться 8 жовтня. 

Про це Ахільгов повідомив на мітингу в центрі столиці республіки Магасі, пише "Інтерфакс" у суботу, 6 жовтня.

"Ми знову обговоримо цей договір, і будемо повторно голосувати у понеділок", - сказав він, звертаючись до учасників протесту.

Крім того, уряд Інгушетії розглянув заявку на проведення мітингу проти зміни адмінкордону республіки і санкціонував акцію за участю 5 тис. осіб на тиждень - від 8 по 15 жовтня. В уряді зазначили, що акція не повинна починатися до 7 ранку і закінчуватися після 10 вечора (наразі протестувальники перебувають на вулиці цілодобово).

Нагадаємо, голова Інгушетії Юнус-Бек Євкуров та голова Чечні Рамзан Кадиров ухвалили рішення про обмін територіями між обома республіками. Чечня отримала частину Надтеречного району Інгушетії, Інгушетія натомість отримала територію на кордоні з Малгобецьким районом. Обидві території є нежитловими. Це викликало масове невдоволення у жителів Інгушетії, які мітингують у столиці республіки – Магасі від 4 жовтня.

Відео Після теракту у Парижі між Францією та Чечнею розгорілося словесне протистояння

Одразу після нападу голова Чеченської Республіки Рамзан Кадиров звинуватив Францію, мовляв, саме вона винна у тому, що чеченець став на злочинний шлях. На такі закиди відреагували у МЗС Франції. Міністр Жан Ів Ле Дріан назвав Кадирова диктатором. Заявив, що французам не потрібні поради від людини, яка не дотримується принципів правової держави.

Після теракту у Парижі між Францією та Чечнею розгорілося словесне протистояння

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів