У парламенті Польщі з'явився перший темношкірий депутат

До парламенту Польщі пройшов уродженець Нігерії, який приїхав до країни, як місіонер, і одружився з полькою.

Перший темношкірий член парламенту з'явиться в середу, 14 грудня, у Польщі після церемонії складання присяги.

Джон Годсон народився в Нігерії в християнській родині, його батько - священнослужитель в костелі методистів. Майбутній польський політик увійшов у суспільство євангелістів, став вивчати сільське господарство і закінчив державний університет. До Польщі Годсон приїхав у 1993 році в якості місіонера. У Лодзі він одружився з полькою і отримав польське громадянство.

У Нігерії Годсон здобув вищу освіту, захистив докторську дисертацію. Вже в Польщі закінчив факультет міжнародних відносин у Вищій міжнародній школі, викладав у вузах Щецина і Познані. Джон Годсон є президентом польського інституту Африки. Довіру виборців Джон Годсон заслужив завдяки тому, що активно йшов на контакт з виборцями: в Інтернеті можна було легко знайти його номер телефону, він завжди сам відповідав на листи.

Плани нового депутата передбачають діяльність з поліпшення відносин Польщі з африканськими країнами. При цьому парламентарій з жалем відзначив, що в Польщі діють лише 4 посольства, які представляють країни Чорного континенту.

На думку новообраного депутата, ставлення поляків до темношкірих змінюється на краще. При цьому расизм все ще є актуальною проблемою для країни.

Годсон отримав можливість стати депутатом, оскільки його колега по партії Громадянська платформа Ханна Жданівська в листопаді виграла місцеві вибори в Лодзі і склала свій мандат.

Нагадаємо, в жовтні у Словенії було обрано першого у Східній Європі темношкірого мера. На виборах у місті Пір перемогу здобув 54-річний лікар Пітер Боссман, родом з Гани.

Читайте також:

В Африці вводять санкції у бізнесі для білошкірих людей

Словенці обрали першого у Східній Європі чорношкірого мера

Саакашвілі образив негрів, порівнявши їх з грузинськими митниками

Американці об'єднуються в "анклави тільки для білих"

ВідеоУ парламенті Польщі з'явився перший темношкірий депутат

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: