У Пекельному водоспаді в Тайланді загинули шестеро слонів у відчайдушній спробі врятувати один одного

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Для частини групи, яка вижила, почнуться складні часи.

В національному парку Кхауяй на півдні Таїланду шестеро слонів загинули у водоспаді, намагаючи врятувати один одного.

Про це повідомляє ВВС.

Спочатку місцевих чиновників викликали на місце події через групи слонів, яка перегороджувала дорогу біля водоспаду. Три години по тому біля підніжжя виявили труп одного слона, неподалік – тіла ще п'яти тварин.

Повідомляється, що у першим у водоспад, який місцеві називають Пекельним, зірвалося слоненя, а старші члени групи спробували врятувати його.

Загибель слонів у Таїланді
©THAILAND DNP

Водночас неподалік від цього місця на виступі скелі знайшли ще двох ослаблих тварин. Місцеві рейнджери допомагають їм вибратися звідти.

Едвін Вік, засновник Фонду друзів дикої природи Таїланду, сказав, що слонам зі стада, які вижили, тепер буде важко вижити, оскільки тварини покладаються один на одного для захисту і пошуку їжі. Інцидент також може завдати емоційний шкоди. Відомо, що слони проявляють ознаки горя.

Як зазначається, подібний випадок у цьому ж місці в 1992 році. Тоді там загинуло стадо з восьми слонів. 

Нагадаємо, більше сотні моржів загадково загинули, зірвавшись зі скелі. Жахливі кадри цього вдалося зняти - вони одразу ж привернули увагу вчених, які тепер сперечаються про причини "суїциду".

Відео У Харкові слониха намагалася зламати паркан дитячого садка, за яким гуляли діти

У Харкові слониха, яка приїхала на гастролі, намагалася зайти в гості до вихованців дитсадка. Заклад межує з подвір'ям цирку, де тварин вигулюють. Проте слониха сонячними ваннами не задовольнилася і почала ламати паркан. Як реагували діти - дивіться у сюжеті.  

У Харкові слониха намагалася зламати паркан дитячого садка, за яким гуляли діти

Залиште свій коментар

Вибір редакції