У Пекіні відкрилося восьме засідання ШОС

За словами Володимира Путіна, ШОС вже виконала поставлені перед нею політичні цілі, і тепер організація займенться економічними питаннями. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

У середу, 14 жовтня, в Пекіні відкрилося восьме засідання голів урядів країн-членів Шанхайської організації співпраці (ШОС). На засіданні головує прем'єр Держради КНР Вень Цзябао.

Планується, що учасники ШОС обговорять питання поглиблення економічного і гуманітарного співробітництва та спільного реагування на виклики, зокрема, подолання наслідків фінансово-економічної кризи.

На зустрічі присутні прем'єр-міністр Росії Володимир Путін, а також керівники урядів Казахстану, Киргизії, Китаю, Таджикистану і Узбекистану. Статус спостерігача при ШОС мають Монголія, Індія, Іран і Пакистан.

За підсумками засідання буде ухвалено низку документів, зокрема про бюджет ШОС на 2010 рік.

Як зазначив Володимир Путін, Шанхайська організація співпраці "себе добре зарекомендувала, і практично всі цілі, ради яких вона створювалася, виконані". "ШОС вийшла за межі, в рамках яких вона створювалася. Вона стала універсальною і поважаною міжнародною організацією, членами якої прагнуть стати й інші держави", - наголосив Путін.

Читайте також:

Нова військова доктрина Росії дозволяє превентивний ядерний удар

Китай затвердив своє економічне домінування на саміті ШОС

Росія і Китай створять лінію прямого зв'язку між главами двох країн

Росія, Китай і Франція організували таємний заколот проти долара

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: