Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Пенсильванії не будуть перераховувати голоси на виборах президента США — немає грошей

Для перерахунку необхідно внести заставу розміром в 1 млн доларів.

Американська партія "зелених", яка ініціювала перерахунок голосів у трьох ключових штатах після перемоги на виборах президента США Дональда Трампа, відкликала позов про перегляд голосів у Пенсильванії.

Для перерахунку необхідно внести заставу розміром в 1 млн доларів. Про це повідомляє Українська служба ВВС.

Так, "зелені" кажуть, що вони прості люди і не мають таких грошей.

Утім, голоси в іншому штаті, Вісконсині, точно перерахують. На це дала згоду виборча комісія штату. Перерахувати голоси у Вісконсині мають до 13 грудня.

До слова, усі витрати на перерахунок має оплатити штаб Джилл Стайн, екс-кандидата в президенти від партії "зелених". Для цього вже зібрали 5,86 млн доларів.

Обраний президентом США Дональд Трамп, своєю чергою, назвав ініціативу з перерахунку голосів "шахрайством".

Між іншим, у вказаних трьох штатах він переміг Клінтон із мінімальною перевагою: у Вісконсині Трамп набрав на 27 тисяч більше голосів, ніж Клінтон, у Пенсильванії — на 60 тисяч, а в Мічигані — лише на 10 704 голоса.

Відрив кандидата в президенти США від Демократичної партії Гілларі Клінтон від республіканця Дональда Трампа, який переміг на виборах, перевищив два мільйони голосів.

Нагадаємо, прихильники новообраного президента США Дональда Трампа подали судові позови, щоб не допустити перерахунок голосів виборців у трьох штатах: Мічигані, Вісконсині та Пенсильванії.

Відео Дональд Трамп назвав аферою майбутній перерахунок голосів у Сполучених Штатах

Залиште свій коментар

Вибір редакції