Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Пентагоні обговорили, як США і Японія продовжать військовий тиск на КНДР

Глави оборонних відомств також погодились посилювати спроможність Альянсу щодо стримування й реагування на будь-яку агресію з боку Північної Кореї.

Міністри оборони США Джеймс Меттіс і Японії Іцунорі Онодера обговорили військову загрозу, яку продовжує становити Північна Корея, а також збереження військової присутності в регіоні для забезпечення максимального тиску на Пхеньян.

Про це йшлося під час зустрічі глав оборонних відомств, - пише Укрінформ.

"Міністри оборони Меттіс і Онодера підтвердили важливість тісної взаємодії між США, Японією і Південною Кореєю, а також іншими країнами-однодумцями в забезпеченні надійної військової підтримки для збереження максимального тиску (на КНДР – ред.)", - зауважили в Пентагоні.

ВідеоЛідер КНДР відвідав перший за 13 років концерт південнокорейських виконавців

До північно-корейської столиці приїхали 11 колективів. У лютому делегація КНДР відправляла своїх артистів на Олімпійські ігри у Пхьончхані. Відносини між двома донині ворогуючими сусідніми країнами поступово налагоджуються.

Лідер КНДР відвідав перший за 13 років концерт південнокорейських виконавців

Фотогалерея Мережу приголомшили світлини, на яких зображено істотну різницю життя мешканців Китаю та КНДР (9 фото)

Глави оборонних відомств також погодились посилювати спроможність Альянсу щодо стримування й реагування на будь-яку агресію з боку Північної Кореї, зазначили в оборонному відомстві США.

Нагадаємо, що Кім Чен Ин заявив про негайне зупинення усіх ядерних програм Північної Кореї

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції