У Перу застосували сльозогінний газ для розгону демонстрантів

Для придушення спроби демонстрантів прорватися до будівлі парламенту в столиці Перу, поліція застосувала сльозогінний газ. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

У Перу тисячі демонстрантів спробували прорватися до будівлі парламенту в місті Ліма. Проте поліція для припинення спроби демонстрантів застосувала сльозогінний газ.

Всього в сутичках брали участь близько 4 тис. індійців (студентів, представників робочих профспілок і жителів перуанських високогорій, що приїхали в столицю), які приєдналися до сточатку мирної загальнонаціональної кампанії протесту.

Кампанія почалася після того, як 5 червня поліція прорвала блокаду автодоріг, встановлену індійцями в східному регіоні країни. Тоді загинули 23 поліцейських і близько 30 індійців. Корінні жителі виступають проти планів уряду по освоєнню нафтових і газових родовищ на землях індійців на сході країни.

Тим часом, ще два дні тому парламент країни припинив два закони, які, за словами індійців, передбачали можливість вилучення земель у корінних жителів для освоєння родовищ.

Читайте також:

Перуанські індійці влаштували кровопролитні зіткнення з поліцією

Перуанські індійці вбили дев’ять заручників

Індіанці стали на захист Амазонії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: