У Росії діти молитимуться за двоєдину владу Димитрія і Володимира

У Санкт-Петербурзі дітям запропонували молитися за президента Дмитра Мєдвєдєва і прем’єра Володимира Путіна. Причому зазначили, що глава держави - єдиний у двох особах - "Димитрія і Володимира".

У Санкт-Петербурзі дітям роздали брошуру з молитвою за президента Росії. Брошури з молитвою опинилися серед книг, присвячених історії Росії. Причому автори тексту стверджують, що глава держави - єдиний у двох особах - "Димитрія і Володимира". Дітям запропонували молитися одразу за двох.

Незвичайний подарунок близько 150 маленьких мешканців Петербурга отримали в День захисту дітей 1 червня 2010 року. Тоненьку брошуру з молитвою за президента Росії вручили учасникам дитячої Таврійської асамблеї.

Захід відбувся в Таврійському палаці. Його організаторами виступили Міжпарламентська асамблея СНД, Клуб друзів Таврійського палацу, капела "Таврійська", продюсерський центр "Арт-Асамблеї" і Фонд підтримки культурних ініціатив "Традиція".

Як повідомили в продюсерському центрі, у заході взяли участь близько 150 обдарованих дітей - переможців різних олімпіад, учасників конкурсів, ті, хто проявив ініціативу у творчих колективах.

Варто відзначити, що напередодні в інтерв'ю французьким ЗМІ прем'єр-міністр Росії Володимир Путін говорив, що в Росії немає "культу особи" і повторитися він не може.

Читайте також:

Путін відмовився порівнювати себе зі Сталіним

Путін вважає, що його розмова з Шевчуком - ознака демократії

Мєдвєдєв вимагає від Путіна звільнити кожного п’ятого чиновника

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: