У Петербурзі і Волгограді відбулися пікети проти агресії Росії у Керченській протоці

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Без сутичок з прихильниками Путіна не обійшлося.

У російському Санкт-Петербурзі 2 грудня відбулися пікети проти агресії Росії щодо України, зокрема, у Керченській протоці.

Як повідомляє Радіо Свобода, у демонстрації взяли участь понад 50 осіб. Вони вийшли з українськими прапорами та плакатами з написами: "Війна з Україною - злочин і ганьба Росії", "Путіне, припини блокаду Азовського моря" та іншими.

Учасники пікетів зажадали звільнити і повернути на батьківщину українських моряків, повернути Україні захоплені кораблі, припинити морську блокаду портів України в Азовському морі і покарати винних у захопленні українських кораблів. Також вони вимагали дати статус військовополонених захопленим українським морякам.

02.12.18. Невський проспект. Пікети на підтримку українських моряків. М. Садова була зайнята нодовцами. Стояли біля...

Опубліковано Марианною Абрамовною Хануковою Неділя, 2 грудня 2018 р.

Невеличкі пікети відбулися у Волгограді - на них вийшли шестеро людей, повідомляє "Кавказский узел".

Активісти стояли з плакатами "Путіне, залиш у спокої Україну!", "А на війну гроші є?", "Війна з Україною – божевілля нашої влади", "Доктора в Кремль!" та іншими. На одну з активісток, яка стояла з плакатом "Пірати Азовського моря! Звільніть українських моряків!", напала перехожа і порвала плакат. На місце пригоди довелося викликати поліцію.

Відео Наслідки нападу: як світові політики відреагували на агресію РФ у Керченській протоці

Треба завершити цю війну, що відбувається в нас по сусідству. Так тепер говорять про агресію Росії європейські політики. Напад у Керченській протоці  остаточно розставив крапки над "І". Президент Сполучених Штатів скасував зустріч із Путіним. Європарламент думає про призупинення угоди про партнерство з Російською Федерацією. 

Наслідки нападу: як світові політики відреагували на агресію РФ у Керченській протоці

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції