У Петербурзі мати попросила заарештувати її, щоб бути поруч із затриманою на протесті донькою

Доньку затримали на акції протесту, на якій, за її словами, вона опинилася випадково.

У середу, 14 червня, суд Санкт-Петебурга заарештував на вісім діб Евеліну Муртазін, після того як вона сама попросила не розлучатися із дочкою Іриною, яку затримали на акції протесту проти корупції 12 червня.

Про це повідомляє "Медіазоне".

Як зазначає джерело, Евеліна приїхала до Петербурга по роботі, а донька до свого хлопця. Дівчина повинна була зустрітися із ним вдень 12 червня біля храму. Однак, помітивши акцію протесту, вони зацікавилися і підійшли.

За словами Ірини, вони лише спостерігали й опинилися на акції випадково.

"У душі, звичайно, ми всі це підтримували, але гасла ніякі не викрикували - ну як було не підтримати мітинг проти корупції ", - розповіла дівчина.

У результаті, дівчину затримали на вісім діб і оштрафували на 10 тисяч рублів.

Згодом, мати Евеліна попросила дати їй також вісім діб, щоб бути поруч із донькою.

Суд Петербурга подію не коментував й зазначив, що уся інформація є на сайті суду. Проте, на сайті немає нічого з цього приводу.

Нагадаємо, що 12 червня у День Росії по всій країні активісти вийшли з акціями протесту проти корупції. Опозиціонери вимагали "відповіді".

У результаті російська влада придушила антикорупційні протести силами правоохоронців. Силовики затримували усіх підряд: школярів, дівчат, пенсіонерів, людей з інвалідністю, правозахисників, журналістів, акторів. Деяких возили годинами, а потім навіть відпускали без протоколів, бо нікуди було садити. 

На мітингах проти корупції у РФ затримали сотні людей

ВідеоУ День Росії правоохоронці сотнями заганяли до автозаків протестувальників

Залиште свій коментар