У Петербурзі нацболи захопили приймальню Путіна

Нацболи захопили приймальню глави уряду Росії Володимира Путіна в Петербурзі.

Нацболи захопили приймальню глави уряду Росії Володимира Путіна в Петербурзі. Опозиціонери вимагали зустрічі з прем'єром. Одні прикувалися наручниками до батареї всередині офісу, інші біля входу в приймальню запалили файєри і розвернули транспарант з написом "Путін, відповідай за кризу".
 
Об 11 годині ранку за місцевим часом (10 за Києвом) троє активістів офіційно забороненої НБП - Сергій Гребнєв, Равіль Баширов і Євгеній Маркін - увійшли до приміщення приймальні на Кінногвардійському бульварі. З собою у них були листівки з "антикризовими тезами" і зверненням до прем'єр-міністра Володимира Путіна.

"Добровільно ми приміщення не покинемо, поки він сам не прибуде на зустріч з нами і не прийме наші вимоги", - заявив один з учасників акції. Серед основних вимог нацбол назвав "допомогу безпосередньо громадянам Росії, постраждалим від кризи, а не банкам і олігархам".

Також, за його словами, нацболи мають намір вимагати від уряду РФ "гарантувати права громадян відповідно до статті 131 Конституції РФ - вихід на вулицю мирно, без зброї для висловлювання своєї думки".

"Ситуація в Росії близька до катастрофічної. Економічна криза ударила по десятках мільйонів росіян. Відбувається скорочення реальних доходів населення і падіння рівня життя, зростає кількість безробітних, знов стала актуальною проблеми затримок з виплатою зарплат. При цьому в політичній сфері продовжується політика "закручування гайок", придушення протестних виступів, створюється атмосфера страху і тотального поліцейського контролю. Ми вимагаємо вживання термінових заходів для вирішення цієї ситуації", - говорилося в листівці нацболів.

Акція продовжилася близько 15 хвилин. Після цього троє нацболів, що знаходилися усередині, були затримані співробітниками міліції і доставлені у відділ. Їх товаришам вдалося покинути місце інциденту.

"Затримано троє молодих людей, вони доставлені у відділ міліції, де зараз дається правова оцінка їх діям, складаються протоколи", - підтвердив представник ГУВС Петербургу.

Читайте також:
Австралієць зіштовхнув з 58-метрового мосту 4-річну дочку
Грузія не віддасть РФ сержанта Глухова
Путін назвав свій головний недолік

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: