У Петербурзі почали "лікувати" картинами з Мєдвєдєвим та Путіним

В одній з лікарень Санкт-Петербурга з'явилася серія картин, на яких російський президент та прем'єр грають у шахи в різних місцях. Журналісти припускають, що це зроблено для лікувального ефекту.

В одній і поліклінік у Санкт-Петербурзі з'явилася серія картин, на яких президент РФ Дмитро Мєдвєдєв грає в шахи з прем'єр-міністром Володимиром Путіним у різних місцях і обстановці.

Володимир Путін грає на картинах явно агресивніше. Якщо придивитися, можна також побачити, що на одному полотні у прем'єра на картині швидше закінчується пиво, а під час зимової риболовлі ближче до Путіна стоїть фляга, а не термос.

Історія появи цих картин точно не відома. Мабуть, керівництво даної медустанови порахувало, що вони роблять якийсь оздоровлюючий ефект, пише "Новий регіон".

Одночасно один з колишніх співвласників НК ЮКОС Леонід Невзлін, що нині мешкає за кордоном, опублікував у своєму блозі підбірку з шести картин, на яких зображений тандем, що грає в шахи. Бізнесмен, проте, стверджує, що полотна прикрашають стіни однієї з московських клінік.

Мєдвєдєв та Путін грають у шахи. Фото nevzlin.livejournal.com
Мєдвєдєв та Путін на набережній
На першій картині президент і прем'єр-міністр розслаблено стоять на набережній біля Анічкова мосту. Путін тримає в руках шахи, а Мєдвєдєв годує голубів хлібом.

На наступному полотні Путін і Мєдвєдєв зображені на зимовій рибалці. На санях варто шахова дошка з обiрваним партією, термос і маленька фляжка.

На третій жилаві Путін і Мєдвєдєв грають у шахи на піщаному морському узбережжі під великим райдужним пляжним парасолькою, а на задньому плані в цей час пропливає військовий корабель.

На черговій картині Путін і Мєдвєдєв сидять за столиком біля озера. Перед кожним з них стоїть кухоль пива. При цьому Мєдвєдєв грає чорними фігурами, і його підтримує голден-ретрівер Альдо зі світлою шерстю, а за Путіна, що оперує білими, вболіває його чорний лабрадор Коні.

На іншій картині тандем уже стоїть за столиком в аеропорту. Мєдвєдєв відкриває шахову дошку і пропонує Путіну чи то зіграти партію, чи то поглянути на її вміст.

На останній картині Путін і Мєдвєдєв загоряють у шезлонгах на гірськолижному курорті, на тлі білосніжних вершин. Між ними на низенькому столику лежить відкрита шахова дошка, але здогадатися про те, на якій стадії знаходиться матч, важко.

Зазначимо, що в Єкатеринбурзі в міських супермаркетах продаються "Ежемедведники" і "Путемедвители" - жартівливі щоденники і планінги з портретами Мєдвєдєва і Путіна.

В оформленні щоденників використаний картон з кольорами російського прапора (у випадках, коли особою товару є Дмитро Мєдвєдєв) і коричневий шкірозамінник (коли мова йде про Володимира Путіна).

Фото прем'єра супроводжується жартівливими фразами на "падонскоффському" сленгу, поруч із президентом красується заголовок його програмної статті "Росія, вперед!", а також "Модернізуй кожен день!".
 

Читайте також:

У Росії почали продавати "Ежемедведники" і "Путемедвители"

Мєдвєдєв підтвердив, що вони з Путіним "однієї крові"

В Омську в день приїзду Мєдвєдєва прибрали афішу "Чекаємо на тебе, веселий гном"
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: