У Петербурзі вийшов у рейс автобус з портретом Сталіна

Автобус буде курсувати два тижні, - заявив організатор акції. Він також порадив звертатися в суд тим, кому це не подобається.

Автобус, прикрашений портретами Йосипа Сталіна, вийшов у перший рейс на вулиці Петербурга.

Як розповів організатор акції Віктор Логінов, автобус прикрашений портретами генералісимуса СРСР, з'явився в Петербурзі до Дня Перемоги.

Ідея прикрасити машину подібним чином прийшла після того, як аналогічні акції були проведені в Харкові в Україні і в Москві.

Зазначимо, що автобус профінансували друзі Логінова по ЖЖ. Сума, зібрана на автобус, виявилася більшою, ніж необхідно, тому залишок піде в дитячі будинки.

Віктор Логінов зазначив, що автобус буде курсувати два тижні, починаючи з середи, а потім портрети знімуть.

Побачити прикрашений маршрут можна на Невському проспекті, на площі Олександра Невського. Маршрут автобуса пролягає практично через весь центр Петербурга.

Нагадаємо, що 20 квітня цей автобус вийшов без портретів Сталіна.

Відзначимо, що 19 квітня правозахисники Петербурга написали лист губернатору Валентині Матвієнко з проханням звернути увагу на намір одного з петербуржців випустити автобус з портретами Сталіна.

У відповідь на це Логінов зазначив, що правозахисники Петербурга, які вважають Сталіна злочинцем, можуть звертатися до суду, але ніяк не до губернатора Петербурга.

Читайте також:

Сьогодні в Запоріжжі відкриють пам’ятник Сталіну

Янукович проведе в Запоріжжі референдум через Сталіна

Східна Україна висловилася проти пам'ятників Сталіну

В Одесі вирішили і собі встановити пам’ятник Сталіну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: