Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У підозрюваних в отруєнні Скрипалів росіян першим взяв інтерв’ю пропагандистський канал

Головна редакторка Russia Today запевнила, що Петров і Боширов самі їй зателефонували.

Прокремлівський канал Russia Today взяв інтерв'ю в підозрюваних в отруєнні екс-шпигуна Сергія Скрипаля та його доньки Юлії росіян Олександра Петрова і Руслана Боширова.

Про це повідомила на своїй сторінці у Twitter головний редактор RT Маргарита Симоньян.

"Не знаю, з ким ви провели вчорашній вечір, а я провела його з Петровим і Бошировим. Не жартую", - написала вона.

За словами Симоньян, редакція видання довго розшукувала по соцмережах та інших джерелах підозрюваних у замаху на Скрипалів, а потім Петров і Боширов самі зателефонували їй на мобільний.

"Вони відмовилися давати інтерв'ю будь-кому іншому, навіть нашим журналістам, оскільки, за їхніми словами, вони мене знають за ефірами і читають мої соцмережі і тому, знову ж за їхніми словами, довіряють", - зазначила журналістка, додавши, що інтерв’ю проводила російською мовою, а зараз його перекладають англійською та іншими мовами.

Нагадаємо, правоохоронні органи Великої Британії оприлюднили фото та імена осіб, підозрюваних в отруєнні російського екс-розвідника Сергія Скрипаля і його доньки Юлії. Ними виявилися росіяни Олександр Петров та Руслан Боширов. За даними одного з російських видань, вони неодноразово були в Європі і мають закордонні паспорти однієї серії зі схожими номерами.  

Залиште свій коментар

Вибір редакції