У пік кризи працівники комісії з цінних паперів і бірж США качали порно з Інтернету

Чоловіки зробили з робочого місця справжній кінозал. Коли не вистачало місця на комп'ютерах, то записували порно на диски і зберігали у своїх кабінетах.

Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) США опинилася в центрі вельми незвичайного скандалу.

У розпал фінансової кризи ряд співробітників цього відомства замість того, щоб наглядати за діяльністю банків і фондів, годинами дивилися в Інтернеті порнофільми.

У ході внутрішнього розгляду, що тривало більше двох років, з'ясувалося, що подібним чином в робочий час розважалося чимало високооплачуваних і високопоставлених чиновників.

Розслідування торкнулося 31 працівника SEC, причому в 17 випадках мова йшла про чиновників вищої керівної ланки, річна зарплата яких перевищує 222 тис. дол Смакувати "полуничку" з Інтернету виявилося набагато приємніше, ніж вникати в проблеми фінансових ринків. Найвища активність переглядів припала в SEC на 2008 рік, восени якого криза досягла свого піку і світова фінансова система виявилася буквально на межі краху.

У звіті, зокрема, згадується якийсь високопоставлений юрист, який, не виходячи зі свого кабінету у штаб-квартирі SEC у Вашингтоні, по вісім годин на день вивчав різноманітну порнопродукцію, зберігав особливо привабливі ролики в своєму робочому комп'ютері, а коли можливості комп'ютера вичерпувалися, переписував порнофільми на DVD-диски та CD-ROM. Зберігав він цю свою "сексотеку" тут же, на робочому місці. Зараз цей співробітник вже звільнився.

Доступ в Інтернет іншого співробітника SEC, бухгалтера, по кілька тисяч разів блокувався, коли той намагався відвідати порнографічні сайти. Тим не менше він все ж зміг зібрати велику колекцію пікантних матеріалів, обійшовши фільтри комп'ютерної системи SEC.

Конгресмен-республіканець Даррелл Ісса, який є членом комітету палати представників з нагляду та урядової реформи, заявив, що його "турбує те, що високопоставлені посадові особи в SEC витрачали більше часу на перегляд порно, ніж на вжиття заходів для запобігання подій, які ставлять економіку країни на межу розвалу".

У самій SEC поки ніяк не прокоментували інформацію про внутрішнє розслідування. У той же час, як повідомила газета Washington Post, екс-спікер SEC Майкл Робінсон, обурений поведінкою своїх колишніх колег, висловив надію, що глава SEC Мері Шапіро розбереться з випадками такого кричущого нехтування обов'язками її підлеглими.

У пані Шапіро, чесно кажучи, і так вистачає турбот. Її відомству зараз доводиться розслідувати низку скандалів в Goldman Sachs (торгівля синтетичними CDO і інсайдерською інформацією), а також, за вказівкою президента США Барака Обами, розробляти систему щодо посилення контролю за банками. Тепер же у банкірів може виникнути резонне запитання: як їх можуть контролювати ті, хто вже продемонстрував, що сумнівні розваги для них важливіше економічних проблем країни?

Втім, якими б не були результати цього розслідування, в аналітиків і так вистачає питань до якості роботи американського регулятора. Як вважає старший економіст IHS Global Insight Найджел Голт, свою лепту в кризу внесли не тільки банки, але і SEC: у той час як фінансові інститути безрозсудно ризикували, відомство недостатньо пильно наглядло за ними.

Читайте також:

В Уганді священик показував прихожанам гей-порно

Півчий собору Святого Петра поставляв ватиканському раднику товар для любовних утіх

Найбільший файлообмінник Росії iFolder закрили за порнографію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: