У Південній Кореї зафіксована перша смерть від свинячого грипу

За неофіційними даними, в Азії від небезпечної хвороби загинула перша людина.

У Південній Кореї від свинячого грипу померла одна людина. За неофіційними даними джерел в Сеулі, це перша жертва захворювання на території Південної Кореї.

За станом на вечір 27 квітня, в Мексиці було зареєстровано 149 випадків смерті людей від свинячого грипу. Більше 40 випадків захворювання зафіксовано в США, де оголошено налзвичайний стан. У Канаді підтверджено шість випадків зараження, в Великобританії - два, а в Іспанії - один.

Всесвітня організація охорони здоров`я підвищила рівень загрози виникнення пандемії свинячого грипу до четвертого з шести.

Починаючи з 28 квітня в міжнародному аеропорті "Борисполі" у рамках боротьби зі свинячим грипом літаки та окремих пасажирів оброблятимуть дезінфікуючими засобами.

Вірус є стійким до дії противірусних препаратів amantadine і rimantadine, але чутливий до oseltamivir і zanamivir. Останні є в Україні. Людина може дуже швидко заразитися свинячим грипом, якщо доглядатиме хворих свиней. Однак, при споживанні термічно обробленої свинини захворіти на цей грип неможливо.

У МОЗ України працюватиме гаряча телефонна лінія щодо інформування про епідеміологічну ситуацію зі свинячим грипом – 200-07-80.

Читайте також:

Хворі з підозрою на свинячий грип є на всіх континентах

Рівень загрози свинячого грипу підвищили до четвертого

Україна має ліки від свинячого грипу

Свинячий грип зафіксований в Італії, Іспанії та Великобританії

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: