У Південній Осетії проходять вибори до парламенту

Вперше після того, як Росія визнала незалежність Південній Осетії, у республіці проходять вибори. Грузія вже оголосила їх незаконними.

Вранці 31 травня в Південній Осетії відкрилися виборчі дільниці та розпочалися вибори до парламенту невизнаної республіки. Всі дільниці узяті під посилену охорону.

Це перші вибори в Південній Осетії після визнання її незалежності Росією. Тбілісі оголосив голосування незаконним і таким, що суперечить суверенітету Грузії.

Деякі спостерігачі розглядають чинні вибори як можливість закріпитися у владі для південноосетинського лідера Едуарда Кокойти.

За 24 депутатських мандата борються 4 партії: "Єдність", Комуністична партія, Народна партія і партія "Фідібаста" ("Вітчизна").

За виборами стежитимуть більше 70-и спостерігачів - зокрема з Росії, Придністров'я, Казахстану, Киргизії, України, Німеччини, Італії, Польщі, Чехії, Абхазії та інших країн. Спостерігати за виборами також приїхали понад 150 журналістів.

На території Південної Осетії відкрилися 88 виборчих дільниць, в Північній Осетії - шість, і одна дільниця – в Москві. Як повідомлялося, більше 90% населення Південної Осетії, що проголосила незалежність після серпневого конфлікту з Грузією в 2008 році, отримали паспорти громадян Росії.

У списки для голосування включено близько 52 тисяч виборців. За даними Центрвиборчкому Південної Осетії, точна кількість виборців за межами республіки невідома.

Вибори будуть визнані такими, що відбулися, при явці більше 50 відсотків виборців і при тому, що не менше ніж дві партії наберуть 7 і більше відсотків голосів.

Читайте також:

Більш ніж 90% південноосетинців стали громадянами Росії

Південна Осетія віддала Росії військові бази на 99 років

ООН не включила Абхазію до складу Грузії

Південна Осетія буде судити Саакашвілі за геноцид

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: