Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Південній Африці жінка народила немовля через 10 днів після власної смерті

Інцидент шокував родичів, котрі ще не оговталися від смерті жінки.

У Південній Африці 33-річна жінка через 10 днів після смерті дивом народила немовля. Як виявилося, дитина також виявилася мертвою.

Про це повідомляє видання Daily Mail.

Африканка несподівано почала скаржитися на важкість дихання і задишку. Через деякий час вона померла. Сім'я віддала її тіло до агентства поховань, але за один день до поховання у жінки між ногами співробітники ритуальної служби знайшли дитину. Виявилося, що вона також була мертвою. 

Медичні експерти регіону заявляють, що викид плода міг статися через розслаблення м'язів, а також бактеріальні процеси в організмі мертвої жінки. 

"Дитина була мертва. Ми були настільки шокованими і наляканими, що навіть не встигли визначити стать дитини, - заявили у керівництві ритуальної служби. - Ми займаємося цією справою більше 20 років, і ніколи не чули про померлу жінку, яка народжує".

Для сім'ї жінки цей інцидент став ще більшим потрясінням. Батьки не можуть зрозуміти, як така ситуація сталася.

"По-перше, я була у розпачі після передчасної смерті моєї дочки, і тепер я шокована від життя ще більше, бо дізналася, що вона народила через 10 днів після власної смерті. Що це? Боже, будь ласка, прийди і допоможи знайти рішення", - каже мати померлої. 

Тіло жінки та мертвої дитини піддали кремації в одній труні. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції