У Південній Кореї кількість хворих на коронавірус перевищила 1500 осіб

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За день на території країни підтвердили 334 нові випадки зараження Covid-19.

Станом на ранок 27 лютого, у Південній Кореї кількість хворих на коронавірусну інфекцію Covid-19 зросла до 1595 осіб. Це найвищий показник за межами материкового Китаю.

За день на території країни підтвердили 334 нові випадки зараження коронавірусом, повідомляє South China Morning Post. 

Відомо, що 307 людей захворіли китайською недугою у місті Тегу, де спалах інфекції пов'язують із релігійною організацією "Шінчонджі". За словами уряду, понад 200 тисяч членів організації нині перевіряють на наявність коронавірусу.  

Також через коронавірус США призупинили спільні військові навчання із Південною Кореєю. Це сталося після того, як 23-річний американський військовий заразився Covid-19. 

У Південній Кореї нині перебувають близько 28,5 тисяч військовослужбовців з США.

Плейлист 236 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

Нагадаємо, спалах вірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн. Двоє українців підхопили вірус на круїзному лайнері.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву новому вбивчому коронавірусу з Китаю - COVID-19. У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса.

Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Залиште свій коментар

Вибір редакції