Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Південній Кореї суднам російської компанії заборонили заходити в порти через санкції США

За словами гендиректора, компанія ніколи не працювала з Північною Кореєю та внесення її в санкційний список необґрунтовано.

Суднам російської компанії "Гудзон" влада Південної Кореї заборонила захід у порти країни, дирекція судновласника звернулася в посольство РФ.

Про це пише російський "Інтерфакс".

"В мене є документ, в якому влада Південної Кореї забороняє захід суднам компанії в порти. Заборона пов'язана з тим, що судна внесені в санкційний список санкцій США", - повідомив агентству "Інтерфакс" гендиректор компанії "Гудзон" Геннадій Кононенко.

Він зазначив, що до берегів Південної Кореї підходить одне з його суден - "Богатир", якому влада не дає дозвіл на вхід у порт. За словами гендиректора, компанія ніколи не працювала з Північною Кореєю та внесення її в санкційний список необґрунтовано.

У посольстві його запевнили, що ситуація повинна вирішитися в п'ятницю. "Поки тільки на словах повідомили, що сьогодні корейське міністерство закордонних справ має все виправити. Чекаємо", - зазначив гендиректор, додавши, що раніше було затримано судно його компанії "Севастополь".

ВідеоУкраїна запровадила санкції проти російських перевізників, які ведуть бізнес на окупованих територіях

Три транспортні компанії, за даними СБУ, возять вантажі через закриті пункти пропуску на Луганщині - на кордоні з Росією. Активи компаній в Україні заблокують, бізнесові операції з ними обмежать.

Україна запровадила санкції проти російських перевізників, які ведуть бізнес на окупованих територіях

Нагадаємо, що Індія вирішила купити у Росії С-400, незважаючи на загрозу американських санкцій.

Залиште свій коментар

Вибір редакції