У Південній Кореї виявили новий штам коронавірусу "Дельта плюс": у чому небезпека

У Південній Кореї виявили новий штам коронавірусу "Дельта плюс": у чому небезпека

Фото: Associated Press

Захворіли на "Дельту плюс" щонайменше двоє людей у Південній Кореї.

Влада Південної Кореї заявила про виявлених щонайменше два випадки нового варіанту коронавірусу "Дельта плюс", який, є більш заразним, аніж індійський варіант "Дельта".

Про це заявило агентство з контролю і профілактиці захворювань Південної Кореї, пише  Reuters.

У Південній Кореї на "Дельту плюс" захворів 40-річний чоловік. Останнім часом він нікуди не їздив, наразі джерело зараження з'ясовується.

Результати тестів, проведених приблизно у 280 осіб, які контактували з цим чоловіком, показали, що тільки у його сина був позитивний результат. Наразі не зрозуміло, чи був син також інфікований штамом "Дельта плюс".

Другий випадок виявлений у чоловіка, який повернувся з США. В Агенстві кажуть, що чоловік був вакцинований двома дозами AstraZeneca перед поїздкою.

"Дельта-плюс" вперше виявили в Європі в березні. Цей варіант коронавірусу, як пише Washington Post, вже виявили в кількох країнах, зокрема Велику Британію, США та Індію. Деякі вчені кажуть, що варіант "Дельта плюс" може бути ще більш заразним. В Індії та у світі тривають дослідження ефективності вакцин проти цієї мутації.

Посилаючись на результати досліджень, індійське міністерство охорони здоров'я заявляє, що "Дельта плюс" має здатність легше зв'язуватися з клітинами легень і може бути стійким до терапії, яка застосовується для лікування.

Як відзначають фахівці, "Дельта" скорочує час переходу від легкої симптоматики до важких форм захворювання і має підвищену заразність.

Раніше в ВООЗ повідомили, що допоможе захиститися від найбільш агресивного штаму коронавірусу "Дельта": повний рівень захисту забезпечують лише обидві дози вакцини.

Нагадаємо, в Тернопільській області медики підтвердили 52 випадки зараження "Дельта"-штамом коронавірусу. Також зафіксували перший випадок зараження індійським штамом коронавірусу "Дельта" у Кременчуцькому районі Полтавської області.

Крім того, виявили "Дельту" і у Чернівцях.

Своєю чергою, головний санітарний лікар України Ігор Кузін повідомив, що в Україні офіційно зафіксували вже 147 випадків коронавірусу штаму "Дельта".

Штам "Дельта" в Україні: правила перетину кордону та нова хвиля карантину

Штам "Дельта" в Україні: правила перетину кордону та нова хвиля карантину

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація