Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Південній Кореї з’явилися противники сенсаційного мирного процесу з КНДР

Перспектива примирення подобається не всім – дехто вважає те, що відбувається, приниженням.

Олімпійські Ігри можуть стати першим кроком до миру на Корейському півострові. КНДР, що упродовж року лякала ядерними та ракетними випробуваннями, готова до переговорів із сусідньою Південною Кореєю – принаймні, таке послання Кім Чен Ин через свою сестру передав у Сеул, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

На церемонії відкриття змагань спортсмени з Південної та Північної Кореї йшли під об’єднаним прапором, а весь стадіон аплодував їм стоячи. "Це був дуже емоційний момент, після стількох років роботи та багатьох переговорів. Я дивився, і в мене мурашкии по тілу пробігали. Думаю, це відчували глядачі по всьому світу", - зізнався президент Міжнародного олімпійського комітету Томас Бах.

ВідеоІсторична розмова: світ обговорює візит сестри лідера КНДР на відкриття Олімпіади

Кім Йо Чжон – найближча родичка чинного лідера КНДР. Вона єдина з династії Кім, яка наважилася приїхати до сусідів. І на Ігри, як виявилося, поїхала із листом від старшого брата. Подробиць змісту листа не розголошують, але особисто президента Південної Кореї запросили приїхати у Пхеньян якомога раніше.

Історична розмова: світ обговорює візит сестри лідера КНДР на відкриття Олімпіади

Рівно місяць тому Північна Корея остаточно заявила, що братиме участь в Іграх, а делегацію відправила найвищого рівня з часів Корейської війни. Найближча родичка чинного лідера КНДР стала єдиним представником династії Кім, яка наважилася приїхати до сусідів. У керівній партії Кім Йо Чжон відповідає за пропаганду та агітацію, а південнокорейському президенту вона передала лист від Кім Чен Ина із запрошенням відвідати Пхеньян і покращити відносити між країнами.

Якою буде відповідь президента Мун Чже Ін, поки що невідомо, але раніше він не раз обіцяв, що для миру на корейському півострові зробить усе можливе. Якщо керівник Південної Кореї погодиться поїхати у КНДР, такий візит увійде в історію. Однак у перемогу мирних ініціатив на півострові вірять далеко не всі. "Наш уряд попався на гачок Кім Чен Ина. Лідер КНДР відправив сюди свою сестру, аби приховати ядерну зброю", - вважає Чу Ок Сун. "Те, що наш президент обідав із сестрою Кім Чен Ина – це принизливо, ми не приймаємо це!", - каже Чой Тай Сан.

На можливу "міжкорейську" зустріч  холодно відреагували і у Сполучених Штатах. Американського віце-президента Майка Пенса, який на церемонії відкриття Ігор сидів за кілька метрів від сестри Кім Чен Ина, на переговори не запросили.

Залиште свій коментар

Вибір редакції