Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Південній Кореї жінка понад 20 років рятує собак від перетворення на делікатес

Для країни, де собак традиційно вживають у їжу, такий вчинок сприймається не усіма.

61-річна кореянка Юнг Мунг Сук дала притулок близько 200 собакам. У Південній Кореї, де собаки вважаються делікатесом, такий вчинок багатьом здається дивним. Інші, навпаки, вважають жінку борцем за права тварин.

Як повідомляє Mashable, Юнг Мунг Сук рятує собак протягом 26 років. Через незадоволення сусідів вона була змушена змінити сім місць проживання. Деяких собак вона знаходить на дорозі, інших купує, оскільки не хоче, щоб їх продали на собачі м'ясні ферми або віддали в ресторани.

Зазначимо, у 2014 році Юнг Мунг Сук відкрила власний притулок. Але влада центрального міста Асан не має законних підстав, аби його обстежити.

Південна Корея, жінка, собаки
Associated Press
У 2014 році жінка відкрила власний притулок.

"Мої діти не голодні. Вони можуть гратися та жити тут вільно", - каже жінка. Вона витрачає близько 1600 доларів на місяць на їжу та ліки для тварин. Інколи родичі, друзі або незнайомці надсилають їй кошти.

Зауважимо, десятки інших корейців теж рятують собак. Інколи тварини перебувають в антисанітарних умовах, через що виникає ризик поширення хвороб. Юнг каже, що її собаки переважно здорові, але деякі з них помирають від боїв один з одним.

Залиште свій коментар

Вибір редакції