У Південній Кореї злякалися радіоактивного дощу і закрили школи

Неспокій у Південній Кореї почав зростати після того, як метеослужби оголосили про те, що вітер в країні зараз дме з боку Японії.

Близько 130 дитячих садків і шкіл у районі столиці Південного Кореї Сеула закрилися в четвер 7 квітня через побоювання радіоактивних опадів, пов'язаних з катастрофою на японській АЕС "Фукусіма-1".

За твердженням представників місцевої системи освіти, йдеться про превентивні заходи. Кількість уроків і спортивних занять поза шкілою знижено на прохання батьків учнів.

Неспокій у Південній Кореї почав зростати після того, як метеослужби оголосили про те, що вітер в країні зараз дме з боку Японії, через що в Південній Кореї може підвищитися радіоактивний фон.

Між тим, канцелярія прем'єр-міністра Південної Кореї поінформувала, що рівень радіації в дощовій воді вкрай низький і не небезпечний для здоров'я.

Тим часом радіоактивні хмари, що утворилися в результаті вибухів на "Фукусіма-1", дійшли до Китаю - наявність радіонукліда йоду-131, ізотопів цезію-134 та цезію 137 зафіксовано в повітряному просторі над вісімнадцятьма провінціями Китайської Республіки.

Пекін також опинився під радіоактивною "шапкою". За даними, поширеними Державним координаційним комітетом з реагування на ядерні аварії, вміст небезпечних радіоактивних елементів у повітрі над китайськими провінціями і столицею Китаю незначний і не загрожує здоров'ю населення.

Влада запевняє, що питну воду можна безпечно використовувати - перевірки показали, що вона не заражена.

Читайте також:

Ситуація на "Фукусімі" знову критична: станції загрожує вибух

Експерти запевнили, що товари з Японії не забруднені радіацією

Радіоактивну воду з "Фукусіми" почали зливати у море

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: