У Північній Кореї заявили про випробування "надвеликої реактивної системи залпового вогню"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Кім Чен Ин особисто був присутнім на навчаннях.

Північнокорейський лідер Кім Чен Ин керував навчальними стрільбами з "надвеликої реактивної системи залпового вогню", які відбулися 10 вересня.

Про це заявило державне Центральне телеграфне агентство Кореї, передає CNN.

Відбулися два раунди випробувань, під час яких Кім Чен Ин дав "польові вказівки", додає інформагентство.

У вівторок вранці Об'єднаний комітет начальників штабів Південної Кореї (JCS) заявив, що Північна Корея запустила два невстановлені снаряди з провінції Південний Пхеньян у напрямку до Японського моря.

Вважається, що вони пролетіли до 330 кілометрів.

Запуски відбулися через кілька годин після того, як вищий північнокорейський дипломат, який працює над ядерними переговорами зі США, заявив, що Пхеньян буде відкритий для відновлення переговорів з Вашингтоном.

Після більш ніж року утримання від ракетних випробувань уряд Кім Чен Ина, починаючи з травня, провів 10 запусків. Вважається, що більшість із них є ракетами малої дальності, і експерти кажуть, що вони показали вражаючий технологічний прогрес.

Відео Північна Корея випробовує нову зброю

Під керівництвом Кім Чен Ина військові запустили дві ракети малої дальності. Пролетіли вони близько 400 кілометрів. Це вже п’ятий запуск за останні три тижні. Таким чином Пхеньян, найімовірніше, реагує на спільні військові навчання Південної Кореї та США.

Північна Корея випробовує нову зброю

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції