У Польщі через повінь обвалився залізничний міст

У результаті паводку впав залізничний міст. Через обвал опор мосту двоє людей опинилися у воді, однак їх вдалося врятувати.

У Малопольському воєводстві Польщі в результаті повені звалився залізничний міст, що з'єднує міста Старий і Новий Сонч. Про це повідомили у Польських залізницях.

Бурхливий потік води в місцевій річці розмив опори мосту, і конструкція обвалилася. В результаті інциденту перервано залізничне сполучення на цій ділянці шляхів. Через обвал опор мосту двоє людей опинилися у воді, однак їх вдалося врятувати.

Зливи, що обрушилися на територію Польщі в останні кілька днів, спровокували нові повені в республіці. "Велика вода", що затопила в травні поточного року тисячі будинків і господарських угідь практично у всіх регіонах країни, через кілька днів знову повернулася під вікна, а в деяких областях і під дахи поляків.

За словами прем'єр-міністра республіки Дональда Туска, повінь загрожує Свентокшиському, Люблінському, Підкарпатському і може бути через два дні Мазовецькому воєводстві.

"Дуже важке становище зараз у тих регіонах, де остання потужна хвиля паводку, нещодавно пройшла через Польщу, зруйнувала дамби", - зазначив прем'єр.

Зазначимо, 4 червня потужна буря обрушилася на столицю Польщі - Варшаву заливає вже багато годин, затоплює метро, частина міста залишилася без електроенергії.

Опади у Варшаві настільки інтенсивні, що міська каналізація не справляється з обсягами води. Затоплено вулиці польської столиці, паралізована робота наземного громадського транспорту.

Читайте також:

На Варшаву обрушилася буря: метро у воді, частина міста – без електроенергії

На півдні Польщі через дощі тривають зсуви ґрунту

Польщі загрожують нові повені

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: