У Польщі чотирьох росіян затримали за підозрою у причетності до "Ісламської держави"

Чоловіків звинувачують у передачі грошей терористам на Близькому Сході.

Окружний суд в Білостоці заарештував чотирьох чеченців, громадян Росії, яких підозрюються у підтримці "Ісламської держави", повідомляє "Польське Радіо".

Слідчі Підляської філії Департаменту зі справ організованої злочинності та корупції Прокуратури Польщі звинувачують їх, зокрема, у передачі грошей терористам на Близькому Сході.

Речник Окружного суду В'єслав Живолєвський повідомив, що у звинувачувальному акті згадано про два звинувачення. Одне з них стосується участі в організованій злочинній групі, а друге – фінансування злочинів, пов'язаних із діяльністю "Ісламської держави".

За інформацією, незаконна група працює вже два роки у Білостоці, Ломжі та Варшаві, а також на території Туреччини. Чеченці передавали гроші джихадистам у Сирії та Іраку. Зазначається, що їм вдалося зібрати понад 8 тисяч євро, частину з яких переказано джихадистам.

Окрім цього, чоловіків підозрюють у вербуванні бойовиків та допомозі пораненому джихадистові, організуючи для нього лікування та перебування у Польщі, а також подорож до Туреччини. Підозрювані купували предмети подвійного призначення, у тому числі тактичні рюкзаки і оптичні приціли, що їх згодом переправляли на Близький Схід.

Таус Ґ., Заур Ґ., Альві Й. і Шамхан А. перебували у Польщі легально. Суд прийняв рішення про їх тимчасовий арешт. Жоден з чоловіків не визнав своєї вини. Їм загрожує до 12 років ув'язнення.

Раніше терористичне угрупування "Ісламська держава" ввело заборону на роботу професійних суддів у футбольних матчахЛідери осередку ІД визнали правила футболу ФІФА такими, які не відповідають шаріату (сукупності правових, морально-етичних і релігійних норм Ісламу).

Залиште свій коментар

Наступна публікація