Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Польщі на нелегальній фабриці цигарок затримали трьох громадян України

Збитки від їхньої діяльності становлять понад 3 млн злотих.

У місті Опатувек у Польщі поліція затримала трьох громадян України, які працювали на нелегальній фабриці з виробництва цигарок. Також затриманий власник компанії.

Про це повідомляє Польське радіо.

Правоохоронці знайшли на фабриці виробничу лінію, там були встановлені камери моніторингу, а на вікнах були антивандальні жалюзі. Поліція вилучила кількасот тисяч готових цигарок, понад дві тонни тютюну, цигарковий папір та фільтри.

Вдома у власника бізнесу знайшли ще 500 тисяч цигарок та понад півтонни тютюну. Бізнесмен раніше був засуджений за такий же злочин, але не прибув відбувати покарання.

Збитки від незаконного виробництва цигарок оцінюються у 3 мільйони 200 тисяч злотих (761 тисяча євро).

За рішенням районного суду в місті Острув Вєлькопольський, затриманих заарештовано на три місяці.

Нагадаємо, польському роботодавцеві, який не надав допомогу українці, у якої стався інсульт, висунуто звинувачення у нелегальному працевлаштуванні іноземців. Після того, як його працівниця стала погано себе почувати, чоловік відвіз її на зупинку в місто, аби інсценізувати випадкове виявлення хворої. 

Також прокуратура Познані ініціювала кримінальну справу за статтею щодо ненадання допомоги, що призвело до смерті або тяжких наслідків, що суперечить праву про соціальне страхування працівника. Підприємцю, в якого працювала українка, загрожує до трьох років ув’язнення. 

ВідеоПольський роботодавець залишив українку з інсультом на лавці, аби уникнути відповідальності

Поліції чоловік сказав, що знайшов жінку п'яною. Таким чином він намагався уникнути відповідальності за те, що Оксана Харченко працювала в нього нелегально. Тільки після того, як про справу дізналися в консульстві України в Познані, власник фірми, де працювала Оксана, погодився їй допомагати.

Польський роботодавець залишив українку з інсультом на лавці, аби уникнути відповідальності

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції