Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Антифашисти також провели подібний захід.

11 листопада у Варшаві відбулася організована правими хода, присвячена 101-й річниці незалежності Польщі. 

Організатори заявили, що у заході взяли участь близько 150 тисяч учасників, влада повідомляє про 47 тисяч, передає Польське радіо

Більшість учасників ходи тримали національні прапори, а також плакати з написами: "Тільки під хрестом, тільки під цим знаком Польща є Польщею, а поляк - поляком", "Стоп масовій імміграції" та інші. Чимало учасників принесла на марш петарди, хоч організатори і заборонили це. Учасники ходи вигукували гасла: "Бог, честь, Батьківщина!", "Не червона, не веселкова, іде Польща національна".

У Варшаві також відбувся Марш антифашистів, в якому взяло участь близько 12 тисяч осіб. Цього року антифашисти пройшли під гаслом "За свободу вашу і нашу",  учасники несли в руках біло-червоні прапори, прапори ЄС та веселкові прапори, а також транспаранти з гаслами: "Геть з фашизмом", "Вільна Польща", "Різноманітність зміцнює народ". 

Нагадаємо, минулого року на заклик вийти на Марш з нагоди 100-річчя Польщі відгукнулися 200 тисяч громадян, котрі зібралися на урочистості на Площі маршала Юзефа Пілсудського. До спільного урочистого маршу також доєдналися польські націоналісти та ультраправі. Раніше міська голова Варшави Ганна Гронкевич-Вальц заборонила їм проведення заходів у столиці. Однак суд дозволив націоналістам вийти на марш. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції