У Польщі настирливих залицяльників саджатимуть до в'язниці

Польські депутати визнали настирливе переслідування, зокрема залицяльниками і колишніми коханцями, кримінальним злочином.

Парламент Польщі визнав "сталкінг" – настирливе переслідування – злочином, за який загрожує до трьох років позбавлення волі.

Згідно з нововведеннями у кримінальному кодексі країни, до переслідування може бути віднесено нескінченні дзвінки на телефон жертви, відправка образливих SMS з мобільного, або навіть просто стеження.

В особливих випадках, якщо переслідувана особа може бути доведена до самогубства, покарання може зрости до 10-ти років ув'язнення.

Щоб зрозуміти, наскільки необхідне ухвалення такого закону, у Польщі вперше було проведено серйозне дослідження щодо масштабів цього негативного явища. Виявилося, що кожен 10-й поляк у своєму житті стикався з переслідуванням. Ще гірша подібна статистика щодо жінок.

Перед ухваленням закону місцеві ЗМІ широко висвітлювали історію молодої жінки - зубного лікаря. Після звичайного візиту її протягом декількох років нав'язливо переслідував пацієнт з любовними зізнаннями, чергував біля будинку, бігав за її автомобілем, лягав на капот, цілував лобове скло.

Судам тепер дозволено заборонити контакт і навіть наближення до людини, яка виявилася жертвою неприємного для неї, зайвої уваги. Покарання передбачено і для тих, хто використовує імідж потерпілого або його особисті дані для нанесення матеріального і соціального збитку.

Читайте також:

У Польщі набув чинності закон про кастрацію педофілів

Топ-10 найдивніших речей, які чоловіки чомусь вважають романтичними

18-річна дівчина раптово померла після першого поцілунку

Для невірних чоловіків з'явилися "пояса цнотливості"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: