Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Польщі назвали фінансування "Північного потоку - 2" незаконним і відкривають справи

За порушення заборони створення консорціуму загрожує штраф у розмірі до 10% обороту

Польське Управління з питань захисту конкуренції та споживачів (UOKiK) відкриває провадження проти Газпрому та п'яти міжнародних компаній, відповідальних за фінансування газопроводу Nord Stream 2, заявив голова Управління Марек Нехчал на прес-конференції у Варшаві.

Про це повідомляє Польське Радіо.

За його словами, відомство має в своєму розпорядженні "документами, які дозволили висунути звинувачення".

Нехчал вказав на "ознаки порушення антимонопольного законодавства", а також на відсутність згоди з боку польського регулятора.

"Голова Управління пояснив, що понад два роки тому компанії хотіли створити консорціум, аби профінансувати будівництво російської газомагістралі. Марек Нєхцял наголосив, що тоді UOKiK не дав згоди на це, оскільки створення консорціуму посилило б компанію, яка вже тоді мала домінуючу позицію на ринку", - йдеться у повідомленні.

"Газпром" і п'ять інших зацікавлених компаній вже отримали рішення UOKIK, і у них є 21 день на дачу пояснень, додав представник відомства.

Нєхцял додав, що провадження не полягає у вирішенні долі будівництва газогону. Він пояснив, що йдеться про дотримання польського законодавства.

За порушення заборони створення консорціуму загрожує штраф у розмірі до 10% обороту.

Залиште свій коментар

Вибір редакції