Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У президента Дуди є 17 днів, щоб підписати або ветувати документ.

У Польщі під президентською канцелярією мітингували і прихильники, і противники скандального закону про заборону "бандерівської ідеології". Про це йдеться у сюжеті ТСН.Ніч.

Націоналісти закликали президента Анджея Дуду підписати документ, за який Польщу критикують в Україні, США, ОБСЄ та Ізраїлі. Щільний кордон поліції відділяв їх від інших мітингувальників.

Противники закону свою акцію назвали "заблокуй націоналізм". Вони пояснювали, що не хочуть бачити на вулицях польської столиці фашистські та антисемітські гасла.

Нагадаємо, закон передбачає штраф або навіть ув'язнення за ствердження, що поляки були причетні до Голокосту, а також за заперечення злочинів українських націоналістів проти поляків у Другій світовій. Щоби підписати або ветувати документ у польського президента залишилось 17 днів.

ВідеоУ Польщі відбулись мітинги прихильників і противників закону про "бандерівську ідеологію"

Націоналісти закликали президента Анджея Дуду підписати документ, за який Польщу критикують в Україні, США, ОБСЄ та Ізраїлі. Щільний кордон поліції відділяв їх від інших мітингувальників. Противники закону свою акцію назвали "заблокуй націоналізм". Вони пояснювали, що не хочуть бачити на вулицях польської столиці фашистські та антисемітські гасла.

У Польщі відбулись мітинги прихильників і противників закону про "бандерівську ідеологію"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції