У Польщі виступили за зміцнення зв'язків з Росією

Основні кандидати на посаду президента Польщі під час дебатів виступили за зміцнення та розвиток відносин з найближчими сусідами, зокрема Росією та Україною.

Основні кандидати на посаду президента Польщі під час виборчих дебатів виступили за зміцнення співпраці з Росією, але визнали, що основний напрямок зовнішньої політики країни має бути пов'язаний з НАТО, США та ЄС. Зустріч суперників транслювало в неділю ввечері місцеве телебачення.

"Ми повинні зміцнювати наші зв'язки з Москвою", - наголосив виконувач обов'язків президента Польщі і кандидат від правлячої партії Броніслав Коморовський. На його думку, польсько-російське примирення можливе і необхідно цю можливість перетворити на реальні відносини між державами.

Ярослав Качинський, який представляє найбільшу в країні опозиційну партію, також вважає, що Польща має використовувати можливість нормалізації відносин з Росією.

"Друзів треба шукати поруч - це такі країни, як Росія, Україна і Німеччина, з ними необхідно налагоджувати дуже хороші контакти", - сказав, зі свого боку, лідер Союзу демократичних лівих сил Гжегож Наперальский. "Ми повинні домогтися примирення з Росією на багатьох рівнях", - додав він.

Проте всі учасники дебатів погодилися, що основний напрямок зовнішньої політики Польщі має бути пов'язаний з НАТО, США та Європейським союзом.

Як повідомлялося, вибори президента Польщі призначені на 20 червня. Необхідність проведення дострокового голосування була викликана трагічною загибеллю глави країни Леха Качинського в авіакатастрофі під Смоленськом.

10 квітня президентський літак Ту-154 зазнав аварії, зачепившись за дерево в умовах поганої видимості. Він не долетів близько 200 метрів до злітно-посадкової смуги. Загинули всі 96 людей, які перебували на борту, серед них – Лех Качинський з дружиною та низка високопоставлених військових, політичних і релігійних діячів. Польська делегація прямувала в Катинь для участі у жалобних заходах з нагоди річниці трагедії.

Читайте також:

Польща поклала відповідальність за смерть Качинського на Росію

Соціологи визначили, хто буде наступником Качинського

За посаду президента Польщі змагатимуться 10 кандидатів

Офіційно: вибори президента Польщі призначені на 20 червня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: