У Польщі виявлено перший випадок зараження небезпечним штамом бактерії E. сoli

Бактерія була виявлена ​​у 29-річної жінки кілька днів тому, проте тільки в понеділок інформація підтвердилася.

Перший випадок зараження небезпечним штамом бактерії E. сoli (кишкова паличка), яка забрала життя понад двох десятків людей у ​​Європі, зафіксований в Польщі.

Про це повідомляють місцеві ЗМІ. Інформацію підтвердила головна санітарна інспекція Польщі.

Бактерія була виявлена ​​у 29-річної жінки кілька днів тому, проте тільки в понеділок інформація підтвердилася. Жінка, яка постійно проживає в Німеччині, потрапила до лікарні 23 травня в Великопольському воєводстві, зараз вона знаходиться на лікуванні в місті Щецін.

Ще двоє чоловіків перебувають у цій же лікарні з підозрами на наявність цієї бактерії.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), випадки захворювання зареєстровані вже в десяти країнах Європи. Повідомлялося також про смерть одного пацієнта в Швеції. Росспоживнагляд РФ ввів обмеження на ввезення з усіх країн ЄС овочів - ймовірних джерел інфекції.

Спочатку передбачалося, що переносником небезпечних бактерій є салатні огірки з Іспанії, але це побоювання не підтвердилося. Тепер фахівці підозрюють ферму в Нижній Саксонії, зокрема, пророщені там зернові, які використовуються для приготування салатів і других страв.

Передбачається, що точні результати лабораторних досліджень будуть відомі у вівторок.
Інфекцію викликала, так звана ентерогеморагічна бактерія Escherichia coli (кишкова паличка). Бактерія E.coli часто присутня в кишечнику людей і теплокровних тварин.

Більшість її штамів нешкідливі, але деякі штами, такі як ентерогеморагічна кишкова паличка (EHEC), можуть викликати важкі хвороби харчового походження.

Симптоми викликаються бактеріями EHEC хвороб - кривава діарея, жар і блювота. Більшість пацієнтів одужує протягом десяти днів, але у незначної кількості пацієнтів (дітей раннього віку та людей похилого віку) хвороба може прийняти важку форму з загрозою для життя.

Читайте також:

"Овочем-вбивцею" виявилася соя: жертвами інфекції стали 22 людини

Європа в паніці: смертоносна кишкова інфекція дісталася до Фінляндії

Небезпечна кишкова інфекція поширилася по 12 країнах Європи

ВідеоПророщені бобові культури з півночі Німеччини - справжнє джерело бактерії E.coli

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: