Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Польщі з'явилася група з розслідування катастрофи під Смоленськом

У Польщі з'явилася група з розслідування катастрофи під Смоленськом

До складу групи увійдуть вісім прокурорів.

Міністр юстиції - генпрокурор Польщі Збігнєв Зьобро створив прокурорську групу, яка займеться розслідуванням авіакатастрофи, в якій загинув президент Лех Качинський.

Групу очолив заступник генпрокурора Марек Пасіонек.

До складу групи увійдуть вісім прокурорів, згодом ще двоє - з військової прокуратури. Завданням групи є повний і комплексний аналіз всіх матеріалів, пов'язаних зі Смоленською трагедією, як головних так і побічних, і подальше продовження цього слідства в рамках збору доказів.

Група займатиметься розслідуванням Смоленської катастрофи замість окружної військової прокуратури, яка буде розформована.

Нагадаємо, що літак президента Польщі Леха Качинського розбився під Смоленськом у 2010-му році. Президентське подружжя і ще 94 пасажири лайнера загинули. У польській прокуратурі вважають, що катастрофа сталася через помилку екіпажу і російських авіадиспетчерів. Мацеревич з 2010 року очолював парламентську комісію з розслідування причин смоленської трагедії і не раз робив гучні заяви про відповідальності російської сторони за авіакатастрофу.

Нагадаємо, що Польща готова подати позов проти Росії до Європейського суду з прав людини через авіакатастрофу під Смоленськом.

Кандидат у міністри закордонних справ Вітольд Ващиковський заявив, що Варшава зажадає повернути уламки літака президента Качинського в судовому порядку.

Відео Польща проведе нове розслідування авіакатастрофи під Смоленськом

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції